Uchwała reformatorsko – repolonizacyjna

W celu wzmocnienia ładu medialnego, skutecznego zwalczania niewłaściwych wydarzeń inspirowanych przez wiadome siły ośrodków masowego schlebiania, usuwanie nadużyć i uchybień w pracy aparatu medialnego, niezbędne jest ulepszenie rynku „czwartej władzy” i co za tym idzie, poprawy bezpieczeństwa organów państwa.

😉Z tych przyczyn Rada Państwa, znaczy się Ministrów uchwala co następuje:  

1. Po medialnym transferze „z obcych rąk germańskich, w nasze właściwe – nur für Polen”, nadwiślańskie grupy kapitałowe, będą mogły się ubiegać o przejęcie redakcyjnego mienia. Wymogiem będzie podpisanie stosownego oświadczenia o stosunku do: LGBT, roszczeń majątkowych Żydów i laureatów gali Człowiek Roku Gazety Polskiej.

2. Poczatkujący dziennikarze, odbędą półroczne staże z nabyciem umiejętności i kompetencji cywilizacyjnych, w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Dziennikarze z długoletnim dorobkiem, odbędą weekendowe szkolenie pt. „Dziennikarstwo jako zawód obiektywno-misyjny”.  Świadomość dóbr otrzymanych we wspólnocie narodowej, wzbudzi odpowiednią postawę miłości do Ojczyzny – Polski. Redaktorzy uchylający się od powyższych działań, będą kierowani dyscyplinarnie do jednostki wojskowej w Orzyszu, w celu tworzenia gazetki ściennej.

3. Przed Komisją Weryfikacyjną w składzie: Danuta Holecka. Danuta Holecka, Danuta Holecka, staną ludzie mediów urodzeni przed 1989 r. Dziennikarze odpowiedzą na wciąż pojawiające się pytania i ustosunkują się do następujących, ważkich tematów: „Kolonizacja na prawie niemieckim i stosunki polsko-krzyżackie”, „Polacy w mundurach sił zbrojnych Wermachtu”, „Uznawalność granicy na Odrze i Nysie Łużyckiej wobec reparacji wojennych i przyjęcia waluty Euro”, „Hegemonia Niemiec w Europie – od paleolitu do Merkel”.

Obowiązkowe będzie napisanie eseju, odnoszącego się do pracy red. Stefana Bratkowskiego „Kim chcą być Niemcy”. Nadobowiązkowo, na najwyższą ocenę: niezbite udowodnienie „niemieckości amerykańskiego TVN-u”.

4. Dziennikarze tzw.” prawicowi”, którzy pomyślnie przejdą weryfikację, a pisujący do gazet wydawanych przez polskojęzyczny, niemiecko – szwajcarski Ringier Axel Springer Polska (np. „Dziennik”, „Fakt”), oddadzą swoje zarobione wierszówki (w ratach) na rzecz Mediów Narodowych lub Polskiej Fundacji Narodowej (do wyboru).  

5. Dziennikarze Newsweek Polska, zostaną przesiedleni na Opolszczyznę i zasilą gazetę Mniejszości Niemieckiej Wochenblatt.pl – Zeitung der Deutschen in Polen.  Wspaniałomyślnie pozostawiona zostanie opcja, pisania w języku Mikołaja Kopernika.

6. Czasopismo Komputer Świat zostanie zobowiązane do zaprzestania, pozytywnego pisania o komputerze SCHNEIDER AMSTRAD CPC 464. Przegląd Sportowy zacznie nareszcie pisać o re-powrotach do kraju sportowców z Bundesligi, ze szczególnym uwzględnieniem Roberta Lewandowskiego i Jego ponownej grze w drużynie z Pruszkowa. Miesięcznik Forbes będzie obowiązany ujawniać całostronicowo, firmy z niemieckim kapitałem działające w Polsce, a miesięcznik Auto Świat zapoczątkuje lansowanie naszego ojczyźnianego samochodu elektrycznego.

7. Na wniosek kibiców Legii, którzy wywiesili transparent: „(…) GW, Lis, Olejnik i inne ladacznice, dla was nie będzie gwizdów, będą szubienice”, Sejm rozpocznie prace nad nowelizacją Kodeksu Karnego, przywracającego najwyższy wymiar kary, przypominając równocześnie o możliwości nawrócenia i akcie łaski Prezydenta RP.

Ponadto wszelkie próby łamania lub tłumienia krytyki w szczególności przez groźby lub inne formy straszenia widzów i czytelników robotniczych i chłopskich, winny być natychmiast piętnowane i surowo karane. 😉

ZOOM

więcej

Zobacz też

Obserwujemy