Prześladowana za pomoc w odzyskaniu prawdziwej tożsamości

Po pięciu latach walki o sprawiedliwość hiszpański wymiar sprawiedliwości uniewinnił Elenę Lorenzo. Sąd Najwyższy uwzględnił apelację Stowarzyszenia Prawników Chrześcijańskich. W 2019 roku trenerka personalna została ukarana przez władze wspólnoty autonomicznej Madrytu. Za pomoc osobom, które chciałby pozbyć się niechcianego pociągu do osób tej samej płci. Musiała zapłacić 20 tysięcy euro kary. Pomogli jej w tym darczyńcy- osoby indywidualne oraz organizacje społeczne.
 

Praca trenera rozwoju osobistego

,,Dziś na Zachodzie stosuje się terror państwowy na usługach rewolucji.”komentuje specjalnie dla naszego portalu redaktor Robert Tekieli.

Elena Lorenzo pracuje, jako coach i w swojej działalności zawodowej wspiera ludzi w rozwoju osobistym.

Źródło: www.elenalorenzo.com/sobre-mi/

Pomaga między innymi ludziom, którzy dobrowolnie i na własne życzenie chcą pozbyć się niechcianego pociągu do osób tej samej płci. Na jej stronie internetowej można znaleźć historie osób, którym udzieliła skutecznej pomocy.

Źródło: www.elenalorenzo.com/category/casos-de-exito/

Prześladowania polityczne i ideologiczne

Pomoc w dotarciu do prawdziwej tożsamości, zgodnej z biologiczną płcią jest tym, czego nie może zaakceptować lobby LBGT. Jak podaje portal evangelicalfocus.com w 2016 roku organizacja aktywistów LGBT Asociación Arcópoli przedstawiła raport rządowej radzie ds. polityki społecznej, rodzin, równości i urodzenia w Madrycie. Potępiła w nim Elenę Lorenzo za promowanie, jak to określono, terapii leczących homoseksualizm.

Tymczasem w hiszpańskim regionie stołecznym obowiązuje „Ustawa o integralnej ochronie przed fobią LGTB oraz dyskryminacji z powodu orientacji i tożsamości płciowej w Regionie Madrytu”.

,,Artykuł 70 tej ustawy za „bardzo poważne przestępstwo” uznaje „promowanie i przeprowadzanie terapii awersyjnych lub konwersyjnych w celu zmiany orientacji seksualnej lub tożsamości płciowej osoby. Dla popełnienia tego przestępstwa zgoda wyrażona przez osobę poddawaną takim terapiom nie ma znaczenia”czytamy na stronie marsz.info.

Władze wspólnoty autonomicznej Madrytu nałożyły na trenerkę karę w wysokości 20 tysięcy Euro. W rozmowie z amerykańskim portalem LifeSiteNews, Elena powiedziała, że jedynie towarzyszyła i pomagała ludziom, którzy zbliżyli się do niej z własnej woli, z wyraźnym pragnieniem porzucenia pociągu do osób tej samej płci.

Kobieta twierdzi, że jest obiektem prześladowań politycznych, a grzywna, jest „bardzo poważnym ostrzeżeniem dla tych z nas, którzy myślą inaczej”. Obawia się, że jest to zwiastun reżimu „strachu i milczenia” w Hiszpanii, który może atakować chrześcijańskich duchownych.

Ostatecznie Elena Lorenzo został uniewinniona. Wysoki Trybunał Sprawiedliwości w Madrycie orzekł, że Wspólnota Autonomiczna Madrytu musi jej oddać 20 000 euro.  Władze regionu zostały też obciążone kosztami procesu.

Genderowy terror

O komentarz na temat tej bulwersującej i budzącej wielki niepokój sprawy poprosiłam redaktora Roberta Tekielego. Nasz rozmówca wskazuje, że prześladowanie Eleny Lorenzo jest naturalną konsekwencją zwycięstwa ideologii ruchu homoseksualnego na Zachodzie. Publicysta mówi wprost, że zgodnie z logiką rewolucji, marksiści kulturowi po osiągnięciu społecznego przyzwolenie na związki homo akceptowane przez państwo, robią krok następny – związki homoseksualne mogą adoptować dzieci.

,,Rewolucja obyczajowa przerodziła się tam w rewolucję polityczną. Dziś na Zachodzie stosuje się terror państwowy na usługach rewolucji. Ponieważ terapia konwersyjna odnosi sukcesy, 30% homoseksualistów poddających się jej zmienia swoją aktywność seksualną na normalną, nie-inwersyjną. Mają marzenia seksualne związane z płcią przeciwną. Mają satysfakcjonujący seks itp. 30 proc osiąga częściową zmianę, np. mogą wreszcie wchodzić w satysfakcjonujące relacje nie seksualne z osobami tej samej płci. 30 procentom chcących przestać być homoseksualistami to się w wyniku terapii nie udaje. To wyniki standardowe dla terapii wszystkich innych deficytów i problemów. Ponieważ ta terapia działa, jest w stworzonym przez ideologów homorewolucji skandalem. Trzeba karać terapeutów. Bo inaczej rewolucja przegra. Tym samym osobom chcącym tej terapii odbiera się możliwość oczekiwanej zmiany życia. Dyskryminuje się je. Co ciekawe najważniejszą kwestią do przepracowania jest na terapii konwersyjnej problem przebaczenia. Homoseksualizm jest, więc konsekwencją traumy w dzieciństwie. Bo inaczej przebaczenie nie dawałoby ozdrowieńczych efektów.”

— redaktor Robert Tekieli

Co będzie dalej?

Choć wyrok sądowy jest małą iskierką nadziei to nie można mieć złudzeń, że lobby LGBT odpuści. W lutym tego roku Stowarzyszenie Arcopoli, znów zaatakowało Elenę Lorenzo zaskarżając jej nową stronę internetową.

Jak widać świat, który odchodzi od Bożych Praw pogrąża się w chaosie, absurdzie i idzie w kierunku terroru. Serwis TVP Info podaje informacje o tym, że Republika Włoska będzie finansować środki hormonalne dla osób, które chcą zmienić płeć. Pamiętajmy, że mamy obowiązek walczyć o prawdę i nie poddawać się ideologicznemu szaleństwu.


Zdjęcie tytułowe: Kanał YouTube Elena Lorenzo Rego

ZOOM

więcej

Zobacz też

Obserwujemy