Lewicowa propaganda dosięgnęła nawet…klocków.

Producent Lego wprowadził do sprzedaży zestaw konstrukcyjny ,,Każdy jest wspaniały” (ang. Everyone Is Awesome). Pod tą niewinnie brzmiącą nazwą kryje się jednak promocja ideologii gender oraz LGBT. Klocki są inspirowane tęczowym logotypem ruchu.

Niebezpieczne klocki

Firma Lego wypuściła na rynek kontrowersyjną kolekcję klocków. Zestaw tworzy11 figurek, z których dziesięć nie ma przypisanej płci.  Jak pisze The Guardian, wyjątek to fioletowa minifigurka z mocno stylizowaną peruką. Ten klocek „jest wyraźnym ukłonem w stronę wszystkich bajecznych drag queens” – powiedział projektant Matthew Ashton, którego cytuje brytyjska prasa.

O tym, że zabawki wprost promują określoną ideologię możemy przeczytać na stronie producenta klocków.

,,Model do zbudowania jest inspirowany kultową tęczową flagą, która jest używana jako symbol miłości i akceptacji przez społeczność LGBTQIA+ i zawiera 11 monochromatycznych minifigurek, z których każda ma własną fryzurę i tęczowy kolor.”

Choć na stronie Lego zestaw został opisany jako przeznaczony dla dorosłych to wiadomo, że jest on zagrożeniem dla dzieci, których pokolenia wychowały się na kultowych klockach.

Kto wymyślił tą kolekcję?

Projektantem jest Matthew Ashton, zdeklarowany homoseksualista.

Źródło: https://www.lego.com/pl-pl/page/everyone-is-awesome

Polityka firmy

Duńskie przedsiębiorstwo zabawkarskie The Lego Group popiera ideologię LGBT. Jak czytamy na stronie firmy: ,,Grupa LEGO dba o różnorodność i inkluzywność w miejscu pracy. Współpracujemy z organizacjami Workplace Pride, Stonewall i Open for Business, które pomagają nam kształtować strategie i programy wspierające pracowników LGBTQIA+ oraz ich sojuszników w całej firmie.”  

Z kolei zaglądając na firmowy profil na Instagramie możemy się przekonać, że aktywnie włącza się w promowanie lewicowych inicjatyw.

Źródło: https://www.instagram.com/p/CP73626oSe9/

Amerykańscy konserwatyści zaniepokojeni

Konserwatywna amerykańska Rada Badań Rodziny (Family Research Council) zachęca, by stanąć w obronie zasad cywilizacji łacińskiej i napisać do firmy swoją opinie na temat promowania szkodliwych ideologii.

„Jeżeli Lego chce odwrócić się od tysięcy lat nauki, moralności, zdrowego rozsądku i opinii publicznej, to ich wybór. Ale muszą wiedzieć, że ich ekstremizm ma swoją cenę. Skontaktuj się z Lego na Twitterze @LEGO_Group lub wyślij do nich e-maila na stronie internetowej i wyraź swoje obawy związane z ich rażącymi próbami zbudowania większej liczby ekstremistów z klocków”.


Źródło zdjęcia tytułowego: twitter.com/LEGO_Group

ZOOM

więcej

Zobacz też

Obserwujemy